AFM publiceert goede voorbeelden pensioencommunicatie
De AFM zal in haar Nieuwsbrief Pensioen regelmatig goede voorbeelden van pensioencommunicatie publiceren. Daarbij wordt expliciet aangegeven welke aspecten het betreffende initiatief tot een goed voorbeeld maken. Omdat pensioenuitvoerders hun communicatie moeten afstemmen op de eigen doelgroep(en), is het niet de bedoeling dat zij de voorbeelden zonder meer overnemen.
Het eerst goede voorbeeld waar de AFM naar verwijst is het Pensioenplein van Stichting Pensioenfonds UWV, dat de PBM-prijs voor ‘beste innovatieve communicatie’ heeft gewonnen.
In de nieuwsbrief van mei is verder onder meer aandacht voor de Pensioen3daagse op 27, 28 en 29 september 2012. Ook informeert de AFM over het onderzoek naar de transparantie over voorgenomen kortingen door de fondsen die hun voornemen in eerste instantie niet via de Pensioenfederatie hebben gepubliceerd.
Bron: AFM
woensdag 23-05-2012