Over ons

Bureau

 

 

Edith Maat

Algemeen directeur
edith.maat@pensioenfederatie.nl

Eelke Visscher

Directeur bedrijfsvoering
eelke.visscher@pensioenfederatie.nl

Mark Boumans

Beleidsadviseur
mark.boumans@pensioenfederatie.nl 

  • Geschiktheid
  • Diversiteit
  • Secretaris commissie Governance & Compliance
Cher Bos

Office Assistent
cher.bos@pensioenfederatie.nl

 

Ingrid Brons

Communicatieadviseur
ingrid.brons@pensioenfederatie.nl

 

 
Marit de Busser

Beleidsadviseur
marit.de.busser@pensioenfederatie.nl 

  • Nabestaandenpensioen
  • Arbeidsongeschiktheidspensioen
  • Keuzebegeleiding
Carolina de Fey

Strategisch beleidsadviseur
carolina.de.fey@pensioenfederatie.nl

  • Strategische en Meerjarenagenda
  • Innovatie
  • Deelname maatschappelijk debat
  • Pensioen voor alle werkenden: Witte Vlek, (schijn) ZZP
  • Arbeidsmarktontwikkelingen
Marcel van de Grift

Beleidsadviseur
marcel.van.de.grift@pensioenfederatie.nl 

  • Pensioenmarkt in beweging
  • Toezicht- en uitvoeringskosten
  • Bedrag ineens
  • Secretaris commissie Verslaglegging en Uitvoeringskosten
Marloes van den Heijkant

Communicatieadviseur
marloes.van.den.heijkant@pensioenfederatie.nl

  • Communicatie en reputatie
Annemarie van Hekken

Communicatieadviseur a.i.
annemarie.van.hekken@pensioenfederatie.nl

  • Communicatie en reputatie
 
Otto Hulst

Beleidsadviseur
otto.hulst@pensioenfederatie.nl 

  • Risicomanagement
  • IT
  • Privacy en gegevensbescherming
  • Datakwaliteit
  • Cybersecurity
  • Secretaris commissie Risicomanagement
Eric Isbrucker

Communicatieadviseur
eric.isbrucker@pensioenfederatie.nl

Will-Jan Jacobs

Beleidsadviseur
will-jan.jacobs@pensioenfederatie.nl

  • Verantwoord beleggen 
  • IMVB-convenant 
  • Klimaatcommitment 
  • Secretaris commissie Vermogensbeheer  
Roos Kuip 

Adviseur verenigingsmanagement en communicatie
roos.kuip@pensioenfederatie.nl

  • Communicatie en reputatie
Marcel Lever

Beleidsadviseur
marcel.lever@pensioenfederatie.nl

  • Pensioencontract
  • Actuariële vraagstukken
  • Secretaris commissie Actuariaat
Shiryn Maddoe

Bestuurssecretaris / Manager bedrijfsvoering
shiryn.maddoe@pensioenfederatie.nl

  • Bedrijfsvoering
  • Bestuurssecretaris
Melanie Meniar

Beleidsadviseur
melanie.meniar@pensioenfederatie.nl

  • Digitale overheid
  • Gegevensverstrekking
  • Secretaris Advies- en uitvoeringsraad
Gerard Metske

Beleidsadviseur
gerard.metske@pensioenfederatie.nl

  • Pensioenverdeling bij scheiding
  • Btw
  • Sectorindeling
  • Secretaris commissie Pensioenzaken
  • Secretaris Monitoringcommissie Code pensioenfondsen
Ine Nijman

Directiesecretaresse / medewerker Personeelszaken
ine.nijman@pensioenfederatie.nl

Pim Nusselder

Perswoordvoerder
pim.nusselder@pensioenfederatie.nl 

  • Woordvoering
Martin van Rossum

Adviser European Affairs
martin.van.rossum@pensioenfederatie.nl

  • Belangenbehartiging in Europa
Muriel van der Starre

Beleidsadviseur
muriel.van.der.starre@pensioenfederatie.nl

  • Governance
  • Compliance
Margot van der Veldt

Communicatieadviseur
margot.van.der.veldt@pensioenfederatie.nl

Matthies Verstegen

Hoofd kantoor Brussel
matthies.verstegen@pensioenfederatie.nl

  • Belangenbehartiging in Europa
Michael Vos

Perswoordvoerder
michael.vos@pensioenfederatie.nl 

 
Kirsten Wilkeshuis

Manager Public Affairs
kirsten.wilkeshuis@pensioenfederatie.nl 

  • Belangenbehartiging
  • Secretaris commissie Public Affairs

 

Wendy van der Willigen

Office Assistent
wendy.van.der.willigen@pensioenfederatie.nl