Over ons

Bureau

 

Edith Maat

Algemeen directeur
edith.maat@pensioenfederatie.nl

David Versluis

Directeur Bedrijfsvoering
david.versluis@pensioenfederatie.nl

Mark Boumans

Beleidsadviseur
mark.boumans@pensioenfederatie.nl 

  • Governance
  • Compliance
  • Geschiktheid
  • Diversiteit
  • Secretaris commissie Governance & Compliance
Wouter van den Brink

Communicatieadviseur
wouter.van.den.brink@pensioenfederatie.nl

  • Communicatie en reputatie
  • Secretaris commissie Communicatie
Bert Bukman

Perswoordvoerder
bert.bukman@pensioenfederatie.nl

  • Woordvoering
Marit de Busser

Beleidsadviseur
marit.de.busser@pensioenfederatie.nl 

  • Nabestaandenpensioen
  • Keuzevrijheid
  • Zorgambitie
Judith Duijvestijn

Medewerker Redactie & Monitoring
judith.duijvestijn@pensioenfederatie.nl

  • Webredactie en websitebeheer
  • Nieuwsmonitoring
Arjen Esser

Beleidsadviseur a.i.
arjen.esser@pensioenfederatie.nl

  • Governance
  • Secretaris commissie Governance & Compliance
Carolina de Fey

Strategisch beleidsadviseur
carolina.de.fey@pensioenfederatie.nl

  • Coördinatie strategische beleidsvisie 
  • Pensioen voor alle werkenden
Marcel van de Grift

Beleidsadviseur
marcel.van.de.grift@pensioenfederatie.nl 

  • Marktordening
  • Toezicht- en uitvoeringskosten
  • Eenmalige uitkering op pensioendatum
  • Nieuw Pensioencontract: onderzoeksgroep Uitvoering
  • Secretaris commissie Verslaglegging en Uitvoeringskosten
Marloes van den Heijkant

Communicatieadviseur
marloes.van.den.heijkant@pensioenfederatie.nl

  • Communicatie en reputatie
Otto Hulst

Beleidsadviseur
otto.hulst@pensioenfederatie.nl 

  • Risicomanagement
  • IT en innovatie
  • Privacy en gegevensbescherming
  • Datakwaliteit
  • Cybersecurity
  • Secretaris commissie Risicomanagement
Will-Jan Jacobs

Beleidsadviseur
will-jan.jacobs@pensioenfederatie.nl

  • Verantwoord beleggen 
  • IMVB-convenant 
  • Klimaatcommitment 
  • Secretaris commissie Vermogensbeheer  
Ashley Koedoot - Onderwater

Medewerker Secretariaat en evenementen
ashley.koedoot@pensioenfederatie.nl

Roos Kuip 

Adviseur verenigingsmanagement en communicatie
roos.kuip@pensioenfederatie.nl

Theo Langejan

Bijzonder bestuursadviseur
theo.langejan@pensioenfederatie.nl

Marcel Lever

Beleidsadviseur
marcel.lever@pensioenfederatie.nl

  • Pensioencontract
  • Actuariële vraagstukken
  • Verlagen
  • Secretaris commissie Actuariaat
Shiryn Maddoe

Bestuurssecretaris / Manager bedrijfsvoering
shiryn.maddoe@pensioenfederatie.nl

  • Bedrijfsvoering
  • Bestuurssecretaris
Melanie Meniar

Beleidsadviseur
melanie.meniar@pensioenfederatie.nl

  • Digitale overheid
  • Gegevensverstrekking
  • Secretaris Advies- en uitvoeringsraad
Gerard Metske

Beleidsadviseur
gerard.metske@pensioenfederatie.nl

  • Pensioenverdeling bij scheiding
  • BTW
  • Sectorindeling
  • Secretaris commissie Pensioenzaken
  • Secretaris Monitoringcommissie Code pensioenfondsen
Ine Nijman

Directiesecretaresse / medewerker Personeelszaken
ine.nijman@pensioenfederatie.nl

Mandy Ros

Perswoordvoerder
mandy.ros@pensioenfederatie.nl 

  • Mediabeleid
  • Woordvoering
  • Secretaris werkgroep Woordvoerders
Martin van Rossum

Adviser European Affairs
martin.van.rossum@pensioenfederatie.nl

  • Belangenbehartiging in Europa
 
Sabina Slijkhuis-Slagmoolen

Medewerker Secretariaat en evenementen
sabina.slijkhuis@pensioenfederatie.nl

 
Marleen Veldhuis - Buijsman

Communicatieadviseur
marleen.veldhuis@pensioenfederatie.nl

  • Jongerencampagne
  • Financiële educatie
 
Matthies Verstegen

Hoofd kantoor Brussel
matthies.verstegen@pensioenfederatie.nl

  • Belangenbehartiging in Europa
Annemarie van Vliet

Directiesecretaresse
annemarie.van.vliet@pensioenfederatie.nl

 

Tomas Wijffels

Beleidsadviseur
tomas.wijffels@pensioenfederatie.nl

  • Bestuurslid Pensioenregister
  • Waardeoverdracht kleine pensioenen
  • Pensioencommunicatie

Kirsten Wilkeshuis

Manager Public Affairs
kirsten.wilkeshuis@pensioenfederatie.nl 

  • Belangenbehartiging
  • Secretaris commissie Public Affairs